Dołącz do programu mentoringowego Innovations Hub 2024

Jesteś studentem, który chciałby wejść w świat startupów i stworzyć swój własny, innowacyjny biznes? A może masz pomysł na produkt lub usługę, który może zrewolucjonizować polski sektor startupów, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Nie musisz szukać dalej - dołącz do programu mentoringowego i stwórz swój własny startup.

Program mentoringowy, skierowany jest do zdolnych i ambitnych młodych ludzi. Łączy studentów z różnych środowisk w interdyscyplinarne zespoły, aby wspólnie kreowali innowacyjne rozwiązania w obszarach takich jak MedTech, GreenTech i IT. Stań się częścią społeczności, której celem jest zmiana otaczającej nas rzeczywistości!

Twoim zadaniem będzie opracowanie innowacyjnego pomysłu na produkt lub usługę, który w przyszłości będziesz mógł/mogła wykorzystać do założenia startupu. Następnie zespoły o największym potencjale komercjalizacji będą rozwijać się pod okiem ekspertów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: