Nowa odsłona innoSHARE UNIversity - 10-11.12.2020 r.

Zespół CTT zaprasza do udziału w innoSHARE UNIversity!
Z przyjemnością informujemy, że Miasto Stołeczne Warszawa zostało Partnerem 6. edycji międzynarodowego wydarzenia innoSHARE UNIversity.
Fundacja Polska Innowacyjna przekazała warszawiakom i warszawiankom 15% kod promocyjny na zakup biletów. Aby otrzymać zniżkę przy rejestracji wpisz kod: warszawa

Czym jest innoSHARE UNIversity?
To projekt powołany przez członków Fundacji Polska Innowacyjna, którzy chcą tworzyć uczelnię przyszłości. Uniwersytet skupia wokół siebie nastawionych na cel, przedsiębiorczych ludzi przekonanych, że tworzenie przyszłości o jakiej marzą zaczyna się od decyzji podejmowanych dziś. Tegoroczne wydarzenie jest pierwszym krokiem w budowie realnej przestrzeni edukacyjnej dedykowanej osobom, które chcą z odwagą tworzyć przełomowe biznesy i innowacje.
W dniach 10-11.12.2020 możesz poznać twórców z całego świata:
- ludzi przedsiębiorczych i pełnych pomysłów,
- architektów nowej rzeczywistości wyznaczających trendy,
- przedstawicieli świata biznesu i nauki.
Na innoSHARE UNIversity poruszone będą tematy z obszaru:
·         Architecture & Cities
·         Art & Technology
·         Biomedical & Medicine
·         Data, Analytics & Machine Learning
·         Energy & Environment
·         Nano & Biotechnology
·         Robotics
·         Social Shift & Lifestyle
W poprzednich edycjach wydarzenia wzięło udział ponad 1500 uczestników oraz 200 prelegentów. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.
Dołącz do innoSHARE UNIversity już dziś!  Program dostępny jest na stronie: Strona główna - innoSHARE UNIversity 2020 - Tu nauka staje się biznesem