„Własność intelektualna oraz procedury jej ochrony”. Szkolenie w dniu 10 stycznia o godz. 16.00

Firma BTM Innovations, w ramach prowadzonego akceleratora, organizuje cykl bezpłatnych szkoleń w związku z czym chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie zainteresowane osoby.

Najbliższy termin szkolenia to  „Własność intelektualna oraz procedury jej ochrony”. Szkolenie organizujemy w dniu 10 stycznia o godz. 16.00, w Green Business Center, ul. Leszno 12. Szkolenie prowadzone będzie przez naszego specjalistę ds. patentowania, który przekaże wiedzę zarówno z punktu widzenia rzecznika patentowego, ale także osoby biznesowej praktycznie działającej w środowisku start-upów (obecnie prowadzi start-up Heart Sense).

Zachęcamy do zapisów: rejestracja@btminnovations.pl

Liczy się kolejność zgłoszeń.